Grigor Gjika i IV

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Grigor Gjika i IV

Grigor Gjika i IV ishte një anëtar i Familjes Gjika. Ai ishte Princ i Vllahisë.[1]

Ku ishte me origjin Shqiptare.

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

[2]

  1. ^ "Family tree" [Pema e familjes] (PDF) (në frëngjisht). Ghyka.com. Arkivuar nga origjinali (PDF) më 27 shtator 2007. Marrë më 16 dhjetor 2016.
  2. ^ "Kopje e arkivuar". Arkivuar nga origjinali më 4 mars 2016. Marrë më 16 dhjetor 2016. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)