Haley Webb

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Haley Webb
HaleyWebbHeadShot01.png
Informacione


Lindja (1985-11-25) 25 Nëntor, 1985 (33 vjeç) Woodbridge
PrejardhjaShtetet e Bashkuara të Amerikës
Profesion(e)regjisore, muzikantie, pianiste, këngëtare dhe aktore
Instrument(e)Pianoja
Webfaqja
http://haleywebb.com/

Haley Webb (e lindur më 25 nëntor, 1985) është një regjisore, muzikantie, pianiste, këngëtare dhe aktore nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Jeta[redakto | përpunoni burim]

Haley Webb lindi në vitin 1985, në Woodbridge.

Referencat[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]