Hard Candy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Hard Candy është dhe njëmbëdhjetë album nga këngëtarja Madonna.

Lista e këngëve[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 1. "Candy Shop" – 4.16
 2. "4 Minutes" (featuring Justin Timberlake & Timbaland) – 4.04
 3. "Give It 2 Me" – 4.48
 4. "Heartbeat" – 4.04
 5. "Miles Away" – 4.49
 6. "She's Not Me" – 6.05
 7. "Incredible" – 6.20
 8. "Beat Goes On" (featuring Kanye West) – 4.27
 9. "Dance 2night" – 5.03
 10. "Spanish Lesson" – 3.38
 11. "Devil Wouldn't Recognize You" – 5.09
 12. "Voices" – 3.39