Hazir Asllani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Hazir Asllani (lindi më 24 shtator 1993) është shigjetar kosovarë. Ai e përfaqësoi vendin e tij në Kampionatin e Shigjetarëve në vitin 2013 dhe 2015.