Hilde Duffek

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Hilde Duffek aktiviste në Lidhja e punës së shoqatave Austriake-Të huaja në shtëpien e së cilës edhe gjendej selia e lidhjes.

Hilde Duffek ndër të tjera ishte drejtuese e organizimit dhe qeverisjes së punës pranë Shoqatës Austriake-Shqipate.[1]

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Kopje e arkivuar" (PDF). Arkivuar nga origjinali origjinali (PDF) më 16 korrik 2007. Marrë më 30 qershor 2008. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)