Hip-Hop Shqip

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Hip-Hop Shqip
video copa
VC Hip-Hop Shqip.PNG
Solisti / Grupi 2po2
Autor ?
Kamera ?
Aktrimi 2po2
Viti i prodhimit ?
Vendi i prodhimit ?

Hip-Hop Shqip është një video copë e grupit shqiptar 2po2 nga Kosova.

Video copa është e bazuar në këngën me të njëjtin titull dhe në të paraqiten skena e të të rinjve në rrugë me makina e sjellje të ngjashme të rrugaçëve të cilat mundohen të shpjegohen dhe të japin një porsi se droga e kriminaliteti nuk janë zgjidhje.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]