Holtwood, Pennsylvania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Holtwood, Pennsylvania
fshat

Holtwood, Pennsylvania është një fshat në qarkun Lancastershtetit federal Pennsylvania, SHBA.

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Holtwood, Pennsylvania – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale