Horoskopi (film)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Horoskopi është një film i shkurtër (9') i prodhuar në vitin 2010. [1]

Skenari[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Në një provincë fatet e njerëzve drejtohen nga parashikimi i yjeve. Vini dhe Ina ndikohen nga kjo forcë duke i besuar horoskopit dhe duke u udhëhequr nga ai për të realizuar ëndrrat e tyre.

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit