Huell Howser

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Huell Howser
Huell Howser Nisei Week Grand Parade 2007.jpg
Howser, 2007
Informacione personale
Ditëlindja 1945
Vendlindja Gallatin, Tennessee
Ditëvdekja 2013
Vendvdekja Palm Springs, California

Huell Burnley Howser lindi më 1945. Është një aktor dhe komedian.