I ringjalluri i penduar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
I ringjalluri i penduar.jpg

I ringjalluri i penduar është libër, tregim i shkruar në formë të satirës i përmbledhur në 109 faqe nga shkrimtari Rexhep Qosja. Libri u botua në janar të vitit 2002 nga shtëpia botuese Toena ne numër ISBN: 9992715731, (EAN: 9789992715734 ISBN-10: 9992715731 dhe ISBN-13: 978-9992715734).

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]