Ilir Babaramo

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Ilir Babaramo.JPG

Ilir Babaramo gazetar i mirënjohur shqiptar. Drejtor i Televizionit "A1Report" dhe moderator i emisionit prestigjoz politik "5 pyetje nga Babaramo".