Isidre Codina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Isidre Codina
Të dhënat personale
Vendi i lindjesSpanjë
Ekipet e menaxhuara
VitetKlubi
1996Andorra
‡ Ndeshjet dhe golat në kombëtare deri më 6 qershor 2015

Isidre Codina është një trajner profesionist futbolli.

Karriera[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Në nëntor 1996, ai u bë trajner i kombëtares andorrase.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Isidre Codina - national football team managers

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]