Isuf Çela

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Isuf Celaj është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ai i përket Partisë Demokratike te Shqiperise,ne qarkun e Kukësit

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]