James Carlisle

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

James Carlisle (Xhems Karlisle lindur më 5 gusht 1937 në BolansAntigua është politikan dhe ish guvernator gjeneralAntigua dhe Barbuda. Society.svg Ky artikull në lidhje me Politika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.