Jeremy Jackson

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Jeremy Dunn Jackson është nja aktor dhe këngëtare i lindur me 16 tetor 1980California SHBA.

Donna D'Errico and Jeremy Jackson.jpg

Është shumë i njohur në rolin e tij Hobie Buchannon në serialin e famshëm Baywatch.

Filmografia[redakto | redakto tekstin burimor]