Joakim Berg (Hardcore Superstar)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Joakim Berg

Joakim Berg (lindi më 20 prill 1974) është artistë dhe këngëtarë suedezë. Ai këndon në grupin e rokut Hardcore Superstar e cila u themelua në vitin 1997.