Julia Ndoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Julia Ndoci është një këngëtare shqiptare nga Shqipëria. Është motra e këngëtarit dhe aktorit Frederik Ndoci.

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.