Jurgis Çyrbja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Jurgis Çyrbja është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ai i përket Partisë Socialiste, e cila ka fituar dhe mazhorancën në këto zgjedhje.

Referime dhe shënime[redakto | përpunoni burim]