Kanguri, dallendryshja dhe trumcaku (film)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Përmbajtja e filmit[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Një dallëndyshe duhet të zmadhojë folenë e saj dhe duhet të marrë një leje të pamundur për të marrë lëshuar nga administratori Kangur. Një ditë dallëndysha takon një trumcak që i jep asaj disa këshilla të veçanta. Disa kohë më vonë, dallëndysha gëzon folenë e saj të re të madhe.

[1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]