Kastriot Myftaraj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kastriot Myftaraj (Korçë, 1966) është publicist, gazetar dhe analist shqiptar.[1]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Kastriot Myftaraj: me librin polemikë "Gjyqi intelektual i Kadaresë"". 16 tetor 2008.