Jump to content

Kastriot Myftaraj

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Kastriot Myftaraj (Korçë, 1966 - Tiranë, 7 korrik 2022) ka qenë publicist, gazetar dhe analist shqiptar.[1]

  1. ^ "Kastriot Myftaraj: me librin polemikë "Gjyqi intelektual i Kadaresë"". 16 tetor 2008.