Jump to content

Kategoria:Afrika-gjeo-cung

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Kjo është kategoria dedikuar artikujve të cunguar të gjeografisë së kontinentit të Afrikës. Kategoria duhet të përmbajë sa më pak artikuj të jetë e mundur (në mos fare). Nëse shihni artikuj këtu, ju lutemi, ndajini në një nga nënkategoritë përkatëse ose mundohuni të zgjeroni përmbajtjen e artikullit për t'i hequr statusin si i cunguar. Ju lutemi, mos e fshini kategorinë dhe nëse në të nuk gjendet asnjë artikull.

Nënkategoritë

Kjo kategori ka 6 këto nën-kategori, nga 6 gjithësej.

(k) = Kategoria / (f) = Faqe

C

E

K

M

S

T

Faqet në kategorinë "Afrika-gjeo-cung"

Kjo kategori ka vetëm këtë faqe.