Kategoria:Lëndë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
2rightarrow (Nuvola colors).svg Artikulli kryesor për këtë kategori është Materia.


Materia dhe energjia janë të këmbyeshme në fizikën moderne.

Nënkategoritë

Kjo kategori ka 4 këto nën-kategori, nga 4 gjithësej.

(k) = Kategoria / (f) = Faqe

Faqet në kategorinë "Lëndë"

Kjo kategori ka vetëm këtë faqe.