Kategoria:Libra të botuar në 1996

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Pse e urrej Kadarenë dhe poezi të tjera, poezi, botoi "Buzuku", Prishtinë, 1996

Faqet në kategorinë "Libra të botuar në 1996"

Kjo kategori ka 32 faqe nga 32 gjithësej.