Kategoria diskutim:Atdhetarë shqiptarë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi kategorinë Atdhetarë shqiptarë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Ne c kuptim Atedhetare, ne kuptimin shoqerore atedhetare=persone qe punon ne te miren e atedheut edhe pse gjendet jashte vendlidjes se te atit apo dicka tjeter?--Hipi Zhdripi 8 Tetor 2007 14:22 (UTC)

Hhahhaa. M'fal po nuk e di. Sjau di as veprat ktyne personave. Shkrujke atdhetar, atdhetar (pervec profesineve tjera) i kategorizova edhe si atdhetar. (Puntori 8 Tetor 2007 14:28 (UTC))

Jo. Atedhetare per mendimin tim duhet te jete kategori ku hyne persona te lindur jashte tokes se babes dhe qe nuk kane arrite (kane kontribu per token e babes) te shkeputen nga ajo.--Hipi Zhdripi 8 Tetor 2007 14:36 (UTC)

Ok le te jete ashtu. (Puntori 9 Tetor 2007 08:11 (UTC))