Kategoria diskutim:Imamë shqiptarë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi kategorinë Imamë shqiptarë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Te nderuar lexues ose shkrues Une me keqardhje po lexoj disa gjera rreth ish muftise se Lezhes Artan Shaqirit apo Artan Vucaj apo Artan Hoxha sa e sa llakabe ka ai ne Lezhe nuk di ti numeroj si Tan Prifti etj

Po lexoj se ai hyn ne nje nga imamet me te njohur eshte turp zoterinj per faqen tuaj, besomeni eshte nje faqe qe hapet shpesh prej femijeve per te pare emra shkrimtaresh e historite e tyre, zoterinj ai eshte degjenerimi ne person, ai nuk eshte nje individ ai eshte nje kafshe e natyres transeksuale, ai eshte nje mashtrues nje fyes i fese Islame, nje degjenerues, i fjales fe. Juve pale me shkruani se si pas sondazhe ai paska qene i dyti, mbas partise demokratike, .

Zoterinj te faqes ndiej keqardhje per punen tuaj ndiej keqardhje sepse vertet femijet brezi i ri ka cfare te lexoje dhe me te vertet hyra me mendimin per te dhene nje kontribut modest por u terhoqa. Zoterinj eshte nje turp qe emri i Artan Shaqirit qe nuk thot as te vereten se nga vjen e kush eshte te gjendet ne keto faqe. Zoterinj mos e perzini historine

Pershendetje,
Me vie mire qe keni mar kohe te shkruani kritike. Gjeja qe dua te them eshte se kjo nuk eshte faqe e askujt dhe eshte faqe e gjithkujte. Pra edhe ju mund te editoni (shkrani), posacerisht per artikuj mbi te cilet keni njohuri te sakta si per shembull nese keni njohuri per personalitetin e Artan Shaqirit atehere ndryshojeni artikullin dhe vendosni informatat e sakta. Materialet qe i sjellin edituesit e rastit ne disa raste nuk i grisim por i permiresojme gramatikisht, kurse sa i perket vertetesise ne nuk mund te i vertetojme tegjithe. Pra jeni te lire te permiresoni faqen. Pershendetje. (Puntori 16 Maj 2008 12:31 (UTC))

Start a discussion about Kategoria:Imamë shqiptarë

Nis një diskutim