Kesendra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kesendra
Fshat
Vendndodhja
Kesendra is located in Maqedonia e Veriut
Kesendra
Kesendra
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 773 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1430
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 23′ 36″ Veri

21° 49′ 56″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)