Khilda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Khilda
Qytet
Vendndodhja
Khilda is located in Jordania
Khilda
Khilda
Vendndodhja në Jordani

Koordinatat: 32°0′0″V 35°50′0″L / 32.00000°V 35.83333°L / 32.00000; 35.83333

Administrimi
Shteti Flamuri Jordania
Guvernorati Governorati Amman
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+2
Verore UTC+3
Koordinatat 32° 0′ 0″ Veri

35° 50′ 0″ Lindje

Khalda është një qytet në governoratin AmmanJordani.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Khilda – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale