Klinova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Klinova
Fshat
Vendndodhja
Klinova is located in Maqedonia e Veriut
Klinova
Klinova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Kavadar
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 893 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1437
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 14′ 15″ Veri

21° 56′ 55″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)