Klotilda Bushka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Klotilda Bushka është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ajo i përket Partisë Socialiste, e cila ka fituar dhe mazhorancën në këto zgjedhje.

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]