Kohë zgjedhjesh

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Fabula: Një karrocë fëmije vjen e vetme në qendër të një fshati por, askush nga fshati nuk do ta marrë.

[1] [2]

Regjisori dhe ekipi[redakto | përpunoni burim]

  • Regjia: Soena Lame
  • Prodhuar nga: Akademia e Filmit & Multimedias Marubi

Referenca[redakto | përpunoni burim]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit
  2. ^ https://issuu.com/nationalfilmcenter/docs/katalog-festivali-2012-ok