Koha javore (gazetë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Koha javore.jpg

"Koha javore" është gazetë në gjuhën shqipe, botohet në Mal të Zi. Ajo u krijua dhe u lartësua posaçërisht për të hedhë dritë për çështjen e shqiptarëve në Mal të Zi. Parimet themelore të politikës redaktuese janë informimi objektiv për gjithë atë që ndodhë në Mal të Zi, në trojet shqiptare dhe më gjerë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

https://web.archive.org/web/20081217110916/http://www.kohajavore.cg.yu/index.phtml

Numra të gazetës[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Gazeta-Shqipetare.png Ky artikull në lidhje me Shtypi është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.