Koprishnica

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Koprishnica
Fshat
Vendndodhja
Koprishnica is located in Maqedonia e Veriut
Koprishnica
Koprishnica
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Vardar
Komuna Demir Kapi
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 622 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1442
Prefiksi (+389) 034
Targa KA
Koordinatat 41° 22′ 18″ Veri

22° 15′ 13″ Lindje

Popullsia 0 banorë (2002)