Kumarxhiu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kumarxhiu është një film i shkurtër (17') i prodhuar në 2009. [1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit