Larry King

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Larry King
Larry King by Gage Skidmore 2.jpg
King, 2017
Informacione personale
Vendlindja Brooklyn, Nju Jork, SHBA

Lawrence Harvey Zeiger lindi më 19 Nëntor, 1933. Është një aktor amerikan.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Larry King – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.