Lawrence O'Donnell

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lawrence O'Donnell
Lawrence O'Donnell at the NYC Women's March on 5th Ave. Jan 21st, 2017.jpg
O'Donnell, 2017
Informacione personale
Vendlindja Boston, Massachusetts, SHBA

Lawrence Francis O'Donnell, Jr. lindi më 1951. Është një aktor dhe komedian amerikan.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.