Lefter Maliqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lefter Maliqi.jpg

Lefter Maliqi ishte deputet i Partisë DemokratikeLegjislaturën VIIKuvendit të Shqipërisë. Ai ka mbaruar Akademinë e Rendit dhe të Mbrojtjes. Maliqi ka qënë Shef policie në disa qytete të Shqipërisë si dhe pedagog në Akademinë e Rendit.

Society.svg Ky artikull në lidhje me Politika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.