Libanez

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Wiki WikiFjalori: Libanez – shfletoni më shumë në fjalorin e lirë

Libanez ose Libanezë mund të referohet tek :

  • Diçka e, nga, ose në lidhje me vendin e Libanit
  • Libanezët janë popull me origjinë nga Libani dhe që jetojnë në vende të ndryshme të botës

Në përdorime tjera[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kjo faqe bën kthjellimin e titujve që kanë për bazë Libanez.
Nëse një lidhje e brendshme ju solli këtu, ju lutemi, ndryshojeni lidhjen në fjalë që të ridrejtojë direkt te faqja e duhur.