Linzë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Linza
Fshat
Linza
Shteti: Shqipëria
Qarku: Qarku i Tiranës
Rrethi: Rrethi i Tiranës
Bashkia: Bashkia Tiranë
Targat e automjeteve: TR
Përdorimi i stampës

Linza është një fshatBashkinë Tiranërrethin e TiranësShqipërisë.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Linzë – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale