Lirikat e vjeshtës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

"Lirikat e vjeshtës" është një përmbledhje me poezi e shkruar nga Dritëro Agolli. Libri është botuar në vitin 2002 në Prishtinë nga Shtëpia Botuese "Libri Shkollor" dhe i ka 135 faqe. ISBN 9951-07-003-5, ISBN 978-9951-07-003-4, OCLC 82899831 [1] [2]

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]