Lisa Lopes

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lisa Lopes
Informacione personale
Ditëlindja 27 Maj, 1971
Vendlindja Philadelphia, Pennsylvania, SHBA
Ditëvdekja 25 prill, 2002
Vendvdekja La Ceiba, Hondurasi, SHBA
Kombësia Amerikan
Faqja zyrtare http://lisalopesfoundation.org

Lisa Lopes lindi më 27 Maj, 1971Philadelphia, Pennsylvania si Lisa Nicole Lopes dhe vdiq më 25 prill, 2002La Ceiba, Hondurasi. Ishte një këngëtare amerikane.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Lisa Lopes – Album me fotografi dhe/apo video dhe material multimediale

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.