Llatova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llatova
Fshat
noform
Vendndodhja
Llatova is located in Maqedonia e Veriut
Llatova
Llatova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Jugperëndimor
Komuna Brod
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rajoni Jugperëndimor
Lartësia 741 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 6530
Prefiksi (+389) 045
Targa MB
Koordinatat 41° 29′ 18″ Veri

21° 10′ 09″ Lindje

Popullsia 85 banorë (2002)