Lloyd Sherr

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lloyd Sherr
Informacione personale
Vendlindja Los Angeles, Kalifornia, U.S.

Lloyd Sherr lindi më 28 shkurt, 1956Los Angeles, Kalifornia. Ishte një komedian dhe aktor amerikan, ndër më të mirët e të gjitha kohërave.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.