Lombardo Boyar

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Lombardo Boyar lindi më 1 dhjetor të vitit 1973El Paso, TexasShBA-ve. Është një komedian dhe aktor amerikan.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]


Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.