Luan Skuqi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Luan Skuqi deputet i Partisë Demokratike në Kuvendin e Shqipërisë në 5 (pesë) legjislatura.Ka lindur më 25 Tetor 1951 në qytetin e Kavajës, i martuar dhe ka dy vajza.

Society.svg Ky artikull në lidhje me Politika është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.