Lucie Gjini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lucie Gjini
Të dhënat personale
Emri i plotëLucie Gjini
Data e lindjes (1994-05-02) 2 Maj 1994 (27 vjeç)
Vendi i lindjesShqipëri
PozicioniMesfushore
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
2012–2013KF Ada Velipojë
2014–KF Vllaznia Shkodër
Ekipi kombëtar
2013–Shqipëri8(0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase deri në daten 19:46, 3 April 2015 (UTC).

† Ndeshje (Gola).

‡ Ndeshjet dhe golat në kombëtare deri më 19:46, 3 April 2015 (UTC)

Lucie Gjini (e lindur më 2 maj 1994) është një mesfushore e futbollit Shqiptar, aktualisht luan për KF Vllaznia Shkodër.

Skuadrat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • 2012–2013 KF Ada Velipojë
  • 2014– KF Vllaznia Shkodër

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]