Lulja dhe Shega

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Lulja dhe Shega.jpg

"Lulja dhe Shega" pjesë me dy akte për fëmijë, me Autor Vedat Kokona. Piktore Safo Marko. Shtëpia botuese "Kokona", Tiranë, viti i botimit 2006. Faqet e librit 44. ISBN 99927-726-1-1