Luljeta Bitri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Luljeta Bitri është aktore shqiptare. Lindi më 27 qershor 1976, në Lushnjë, Shqipëri dhe u rrit në Tiranë.

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.