Lydie Solomon

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Lydie Solomon
LYDIE SOLOMON - 2.JPG
Informacione
Lindja (1982-01-01) 1 Janar, 1982 (37 vjeç) Parisi
PrejardhjaFranca
Profesion(e)pianiste dhe aktore
Instrument(e)Pianoja
Webfaqja
http://www.lydie-solomon.com

Lydie Solomon (e lindur më 1 janar, 1982) është një pianiste dhe aktore nga Franca.

Jeta[redakto | përpunoni burim]

Lydie Solomon lindi në vitin 1982, në Paris.

Referimet[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]