MAPO (gazetë)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Gazeta MAPO, e enjte 29 nëntor 2012.jpg

Themelues i gazetës Mapo është Henri Çili. Gazeta Mapo është një gazetë e re. Kryeredaktor i Gazetës Mapo është Arion Sulo. Gazeta Mapo është një e përditshme me orientim të djathtë në brendinë e së cilës gjeni të rejat e ditës nga politika dhe jeta e përditshme e vendit tonë. Adresa e gazetës është Bulevardi Gjergj Fishta, Tiranë.


Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

http://mapo.al/


Numra të gazetës[redakto | redakto tekstin burimor]