Marsela Tiko

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Marsela Tiko (lindur më 1976, Korçë) është një violonçeliste shqiptare nga Korça, Shqipëri.[1] Momentalisht është violonçeliste në Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit në Tiranë.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ "Marsela TIKO". albaniancellosite.com (në anglisht). Albanian Cello Site. Arkivuar nga origjinali më 8 janar 2020. Marrë më 3 janar 2018.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]